E-posta :
Şifre :
 
 
 
 
 Rentacar Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar.
Oto Arama :
 Detaylı Arama 
 

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar.
Eklenme Tarihi :
15 Ekim 2008 04:31:30
Okunma Sayısı :
1475
 
Araç kiralarken dikkat etmeniz gereken unsurlar aşağıda sıralanmıştır. Kiralamada yada sonrasında hiçbir sorun yaşamak istemiyorsanız ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bu hususlara dikkat etmenizi öneririz.

- Teslim aldığınız araçta herhangi bir hasar bulunuyorsa bu hasarların kira kontratına yazılmasını rent a car firmasından talep edin.
- Kiraladığınız araçtaki yakıt miktarı ile kontratınızdaki yakıt miktarını karşılaştırın. Eğer birbirini tutmuyorsa kiralama yaptığınız rent a car firmasının araç teslim sorumlusunu durumu kesinlikle bildirin.
- Aracı hangi yakıt seviyesinde teslim aldıysanız o seviyede teslim etmeniz ekonomik açıdan sizin yararınıza olacaktır. Bir çok araç kiralama firması yakıt farkının yanında ilaveten servis bedeli talep etmektedir.
- Araç kiralama şirketine sigorta şartlarını sorun ve teferruatlı olarak anlatılmasını firmadan talep edin.
- Olası trafik kazaları anında 24 saat iletişime geçebileceğiniz rent a car yetkilisinin telefon numarasını alın.
- Rent a Car firmasından aracı teslim ettiğinize dair bir belge yada dönüş bilgileri yazılan kiralama kontratının bir nüshasını isteyiniz.


 Tüm Hakları Saklıdır - Rentacar.Com.Tr - Arma Bilişim' in Tescilli Ticari Markasıdır.

Rentacar Sitesinde yayınlanan tüm araç kiralama ilanları, rent a car firmaları tarafından sisteme girilmiştir. İlanlardaki oto kiralama fiyatları, araç resimleri, kiralık aracın 0 km veya ikinci el olması ile ilgili detaylar ve diğer tüm açıklamalardan tamamen ilan sahibi olan rentacar şirketleri sorumludur. Arma Bilişim Firması rentacar.com.tr sitesinin yayın ve proje sahibi olan firmadır. Araba kiralama hizmeti almak isteyenlerin sitedeki kayıtlı rentacarlar ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Kiralık araç ve otomobil ilanlarındaki hataları site yöneticilerine bildirmeniz rica olunur. Sitedeki araç modelleri ve markaları sisteme site yöneticileri tarafından girilmiştir. Eksik veya hata varsa site yöneticilerine bildirerek sitenin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.